Jsme tu s Vámi již 30 let!

Reference

Malé Versailles

Hlavním cílem stavebních prací byla rekonstrukce stávajících budov. V přízemí objektu vznikla restaurace, ve francouzském stylu Prováns, v 1. NP, pak ubytovací část pro hosty. Jedná se o první etapu stavebních prací.

Hotel Olympic Palace Karlovy Vary

Rozsáhlá rekonstrukce a přístavba hotelu v lázeňském území. Touto rekonstrukcí  vznikl pětihvězdičkový hotel, který splňuje požadavky těch nejnáročnějších klientů. Stavba byla realizována v období  08/2013 – 08/2015.

Hotel Millenium

Stavba se nachází v zastavěném území města Karlovy Vary, v části Dvory na křižovatce ulic 1. Máje a Na Průhoně. Do nedávné doby fungovala jako hotel „Bavorský dvůr“. Stavební úpravy okrajově zasáhly do původního objektu, ale hlavně řešily přístavbu v místě stávající pivnice, která bude sloužit jako hotel.

BD Rubín

Rekonstrukce objektu na byty.

BD Tržiště 

Rekonstrukce objektu na byty.

Rezidence Svahová 

Novostavba bytového domu.

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary

Hydroizolace budovy tlakovými injektážemi, oprava nosníků, nové šatny, sociální zázemí v suterénu a přízemí.

 

Novostavby rodinných domů
 

 

RD Hůrky

Stavba rodinného domu na klíč v krásném prostředí pod Goethovou vyhlídkou v Hůrkách u Karlových Varů.

RD Pod Rohem 2

Novostavba RD na klíč s krásným výhledem na Krušné hory a na okolí Karlových Varů.

RD Motýlek

Jedná se o novostavbu rodinného domu na klič v lokalitě "Motýlek".

RD Pod Rohem 1

Novostavba dvou rodinných domů pro soukromého investora v lokalitě "Pod Rohem 1".


Rekonstrukce objektů a nová výstava bytů

V této skupině zakázek jsou stavby, ze kterých rekonstrukcí stavby nebo v nově postavené stavbě vznikly bytové jednotky.

Rekonstrukce domu "Villa Moser"

Na domě, který se leží v centrální části lazeňského uzemí, byla provedena kompletní rekonstrukce. Současně doznalo změn i okolí objektu vytvořením nových opěrných zdí a tím je lepší využití pozemku k volnočasovým aktivitám a odpočinku.

Rekreační středisko "SANOL"

Poblíž Karlových Varů v těsné blízkosti Děpoltovického rybníka je postavena rekreační výstavba byla zhotovena z přírodních materiálu, tak aby zapadla a nerušila okolní krajinu.

Bytový dům NA PĚTŘÍNĚ

Nová výstavba 16 bytových jednotek v centru Karlových Varů z výhledem na lázeňskou část města.

Bytový dům AMERIKA-ALEXANDRIE

Bytový dům je novostavba 8 podlažního domu v místě proluky, která vznikla po demolici původních domů Amerika-Alexandrie z let 1866 a 1856.

Dům BUZULUK dnes "THALIA"

Předmětem rekonstrukce je kompletní oprava stávajícího osmipodlažního stavebního objektu. V nově opraveném objektu vznikly byty.

REPRE - pekárna

V roce 1994 jsme prováděli rekonstrukci oblíbené prodejny pečiva na hlavní třídě TGM.Součástí rekonstrukce byla oprava fasády a její nová štuková výzdoba. Zařízení prodejny dodávala naše dceřinná společnost truhlárna TROS. V roce 2000 jsme provedli nástavbu a zvýšili tak tento dům o jedno patro.


Rekonstrukce staveb pro komerční účely a lázeňských domů


JAN BECHER

V 90. letech proběhla náročná generální oprava vnějšího pláště budovy, vč.výměny oken a střechy. Pro firmu JAN BECHER jsme prováděli rekonstrukci závodu "LIMO AŠ" dále opravu fasády na stáčírně v Bohaticích a kompletní rekonstrukci objektu KOPTOVA č.p.3 v Karlových Varech v termínu 4/96-11/96. Následně proběhla rekonstrukce domu TGM 53. V objektu vznikly nové kanceláře, v přízemí pak muzeum a prodejna JANA BECHERA.Sadová kolonáda

Charakter: Rekonstrukce Sadové kolonády I.-IV etapa/ Cena: 20 mil. Kč/ Investor : Magistrát města Karlovy Vary/ Projektant: Projektový ateliér pro architekturu a pozemní stavby s.r.o./ Architekt: Ing.arch.Tomáš Šantavý , Ing.arch.Božena Svátková


Jedná se o rekonstrukci litinové Sadové kolonády postavenou podle architektů z Vídně Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera v Dvořákových sadech. Dnešní kolonáda je pouze fragmentem původní stavby. Zásadou navrženého řešení bylo v plném rozsahu obnovit původně historický vzhled. Namísto asfaltového koberce položena dlažba s pískovcových desek, doplnili se chybějící vitráže a instalovala se historická svítidla. Litinové sloupy které byly popraskané a nebylo je možné opravit jsou odlité nové ve slévárně Blansko v té samé ve které byla Sadová kolonáda více jak před sto lety vyrobena. V prostoru kolonády je nově otevřen HADÍ pramen. Opravou Sadové kolonády získalo město Karlovy Vary jedinečnou litinovou stavbu, protože žádná taková rekonstrukce se v České republice zatím neprováděla.

Lázeňské centrum AGRICOLA-bazén

Srdcem bazénového komplexu je bazénová hala s hlavním rekreačním sportovním bazénem. V bazénu jsou dvě plavecké dráhy délky 25m, doplněné relaxačním prostorem s masážními tryskami, břehovými masážními chrliči a osvětlením do vody. V prostoru haly je umístěna skluzavka se samostatným dojezdovým bazénkem, který může sloužit při odstavení skluzavky jako další cvičební a relaxační bazének.Tímto bylo vytvořeno v lázeňském měste Jáchymov nové relaxační odpočinkové a sportovní centrum, které v této oblasti dlouho chybělo.

Hotel RICHMOND 2. místo Stavba roku 2003 FOR ARCH

Stávající objekt hotel Richmond leží na východním okraji města Karlovy Vary v jeho lázeňské části.


Rekonstrukce se soustředila na kompletní opravu zastaralé kuchyně a přístavbu s rozšířením stavájící jídelny, kavárny a salonku na jižní straně. Celá rekonstrukce proběhla ve velice krátké době 4 měsíců v nákladech 100 mil. Kč.


Výstavba a rekonstrukce výrobních halAuto Donth

Navržený areál Auto Donth se nachází na jižním okraji k. u. Otovice při Hroznětínské ulici. Objekt centrálního skladu s prodejnou, administrativním zázemím je řešen jako monoblok (50 x 20 m). Úsek prodejny s administrativou je orientován ve směru k vjezdu do areálu, samotný vstup do prodejny je řešen na nejexponovanějším nároží objektu s přímou vizuální vazbou na Hroznětínskou ulici a vjezd do areálu.

Oprava a přístavba výrobní haly na čaje TOUŽIM

Obsahem opravy je nosná ocelová konstrukce vestavby patra do stávající haly a ocelová konstrukce přístavby nové části ke stávající hale.

MATTONI Karlovarské minerální vody

Rekonstrukce skladovací haly a přístavba nové haly, která vznikla přemostěním Lomnického potoka v délce 100m.

Výstavba nové provozní haly laboratoře, akumulací minerální vody a skladu. Nosná konstrukce haly je ocelova,střecha provedena z příhradových nosníku, plášť vyzděn z tvárnic LIAPOR. Přístavba haly na výrobu sirupu.

 

Tesařské práce

 

 

Altán A. KLEINA

Altán je navržen v parku před hotelem RICHMOND dle návrhu ing. arch. Františka Vondráčka. Jedná se o osmiboký altán dřevěné konstrukce, vnitřní dlažba ze světlého mramoru. Stavájící pramen "ŠTĚPÁNKA" je přesunut do středu altánu.


Štukaterské práceDivadlo Františkovy Lázně

V roce 2010 proběhla rekonstrukce interieru divadla. Na vstupu do sálu byl proveden nový vstupní portál a opraveny všechny štukové výzdoby, které byly během minulých let nahrazeny dřevěnými předstěnami. Současně bylo opraveno schodiště, kde krásné kamenné stupně zakrýval nalepený koberec.

JAN BECHER - Opravy a rekonstrukce štukatérských prvků fasády

V 90. letech proběhla náročná generální oprava vnějšího pláště budovy, vč.výměny oken a střechy. Součástí byla i kompletní oprava štukaterské výzdoby fasád. Jednalo se hlavně o hlavní budovu, muzeum JANA BECHERA a dalších domů patřících pod správu firmy Jan Becher.

Hotel RICHMOND

Rekonstrukce jižního křídla-rekonstrukce a přístavba kuchyně. Při rekonstrukci byla provedena nová fasada štukových prvků vč balustrády a šambrán.

Fasáda AMERIKA a ALEXANDRIE

Jedná o novostavbu bytotového domu, kde byly před demolicí původní zástavby sejmuty nepoškozené štukové prvky, odlity nové a vráceny zpět na novostavbu.

Pekařství REPRE

Při rekonstrukci objektu byly opraveny a doplněny nové prvky. O 4 roky později, kdy probíhala nástavba objektu jsou provedeny nové štukové prvky (římsy, šambrány, vázy atd.).

0
let působení
0
zaměstnanců
0
techniků
Kontaktujte nás

Nezávazná poptávka

Realizace STASKO

* Povinné

S kým spolupracujeme

Náš partner

Mohlo by vás zajímat

Jsme součástí

SPS Nová zelená úsporám